Zadzwoń: 787 766 028

Skontaktuj się z nami

Małgorzata Bielawska
Małgorzata Bielawska

Witam Państwa Bardzo Serdecznie

Nazywam się Małgorzata Bielawska. Z wykształcenia jestem dietetykiem / psychodietetykiem. Swoje dietetyczne wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Wiedzę z zakresu psychodietetyki nieustannie pogłębiam studiując na Wyższej Szkole Bankowej w Gdyni na kierunku 'psychodietetyka’ oraz biorąc udział w licznych szkoleniach, kursach i czytając wiele książek tematycznych.
Swoje pierwsze kroki w dietetyce stawiałam pracując online z pacjentami, a niedługo potem rozpoczęłam współpracę z Clinic Sport w Tarnowie, w którym przyjmuję stacjonarnie.
Szybko zrozumiałam, że zależy mi na pogłębieniu praktycznej wiedzy z zakresu psychodietetyki, więc postawiłam kolejny krok rozpoczynając staż w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania, który trwał pół roku.
W międzyczasie trafiłam do Fundacji Drzewo Życia w Malawie, która zajmuje się leczeniem zaburzeń odżywiania. Jest to ośrodek, który działa w systemie całodobowych turnusów terapeutycznych. W fundacji pracuje jako opiekun osób chorujących na zaburzenia odżywiania co pozwoliło mi znacznie lepiej poznać chorobę.
W swojej pracy stawiam na zrozumienie i empatię. Staram się ubrać czyjeś buty, aby móc lepiej pomóc drugiej osobie. Pracujemy nad poprawą relacji z jedzeniem oraz jeżeli jest to konieczne to również nad zrehabilitowaniem wagi.
Prywatnie uwielbiam podróżować i czytać książki, dlatego nową wiedzę pakuję do plecaka i zabieram na każdy wyjazd.