Zadzwoń: 787 766 028

Skontaktuj się z nami

Anna Partyka Olkuska
Anna Partyka Olkuska

Witam Państwa Bardzo Serdecznie

Nazywam się Anna Party-Olkuska. Z wykształcenia jestem technologiem żywności, dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem. Do tej pory kształciłam się na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia oraz Uniwersytecie SWPS . 

Wiedzę z zakresu dietetyki i psychodietetyki staram się poszerzać i uaktualniać poprzez różnego rodzaju szkolenia, kursy, webinaria oraz publikacje naukowe. 

Relacjami z jedzeniem oraz zaburzeniami odżywiania zaczęłam interesować się jeszcze w trakcie studiów. Dlatego też przedmiotem mojej pracy magisterskiej były zaburzenia odżywiania u kobiet w ciąży. 

Czując ciągły niedosyt w tym temacie wybrałam studia podyplomowe z psychodietetyki oraz odbyłam półroczny staż w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania. 

 Swoje doświadczenie w pracy z pacjentem zaczęłam zdobywać od konsultacji online.  W tym czasie nawiązałam stacjonarną współprace z krakowską siłownią dla kobiet oraz NZOZ. 

 Obecnie jestem w trakcie licencjonowanego kursu Ciastoterapii, który ma pomóc mi w pracy z dziećmi z różnego rodzaju trudnościami związanymi z jedzeniem na tle neofobii i zaburzeń integracji sensorycznej. 

 W swojej pracy stawiam na współpracę z pacjentem. Podejście to daje lepsze efekty w dążeniu do realizacji wspólnie ustalonych celów – istotnych dla pacjentów.  Duży nacisk w swojej pracy kładę na poprawę relacji z jedzeniem. 

 Współpracuję zarówno z dziećmi i dorosłymi, chcącymi zredukować, jak i zrehabilitować swoją wagę, oraz pacjentami z różnymi jednostkami chorobowymi. 

 Prywatnie jestem mamą i żoną, uwielbiam gotować i kolekcjonować książki kucharskie – sama nie wiem co bardziej J