Zadzwoń: 787 766 028

Skontaktuj się z nami

Anna Partyka-Olkuska
Anna Partyka-Olkuska

Witam Państwa Bardzo Serdecznie

Nazywam się Anna Partyka-Olkuska. Z wykształcenia jestem technologiem żywności, dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem. Do tej pory kształciłam się na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia oraz Uniwersytecie SWPS .

Wiedzę z zakresu dietetyki i psychodietetyki staram się poszerzać i uaktualniać poprzez różnego rodzaju szkolenia, kursy, webinaria oraz publikacje naukowe.

Relacjami z jedzeniem oraz zaburzeniami odżywiania zaczęłam interesować się jeszcze w trakcie studiów. Dlatego też przedmiotem mojej pracy magisterskiej były zaburzenia odżywiania u kobiet w ciąży.

Czując ciągły niedosyt w tym temacie wybrałam studia podyplomowe z psychodietetyki oraz odbyłam półroczny staż w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania.

Swoje doświadczenie w pracy z pacjentem zaczęłam zdobywać od konsultacji online.  W tym czasie nawiązałam stacjonarną współprace z krakowską siłownią dla kobiet oraz NZOZ.

Obecnie jestem w trakcie licencjonowanego kursu Ciastoterapii, który ma pomóc mi w pracy z dziećmi z różnego rodzaju trudnościami związanymi z jedzeniem na tle neofobii i zaburzeń integracji sensorycznej.

W swojej pracy stawiam na współpracę z pacjentem. Podejście to daje lepsze efekty w dążeniu do realizacji wspólnie ustalonych celów – istotnych dla pacjentów.  Duży nacisk w swojej pracy kładę na poprawę relacji z jedzeniem.

Współpracuję zarówno z dziećmi i dorosłymi, chcącymi zredukować, jak i zrehabilitować swoją wagę, oraz pacjentami z różnymi jednostkami chorobowymi.

Prywatnie jestem mamą i żoną, uwielbiam gotować i kolekcjonować książki kucharskie – sama nie wiem co bardziej J

kontakt: tel. + 48 784 001 286, mail: partykaolkuska@gmail.com
https://www.rozgotowana.pl/oferta/
numer konta: 54249000050000400056641249 (Alior Bank)