Zadzwoń: 787 766 028

Skontaktuj się z nami

Paulina Tracz
Paulina Tracz

Witam Państwa Bardzo Serdecznie!

Nazywam się Paulina Tracz. Obecnie jestem w trakcie studiów na kierunku pedagogika resocjalizacyjna na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Przygotowuję się do szkolenia (specjalizacji) w zakresie Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej w szkole rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej, aby mieć możliwość uzyskania państwowego certyfikatu psychoterapeuty.
Rozpoczęłam współpracę z Centrum Psychoterapii – Twoja Perspektywa, gdzie zajmuję się indywidualnym i grupowym wsparciem w Domu Seniora w Chotylubiu oraz profilaktyką w szkołach podstawowych oraz średnich w powiecie lubaczowskim.
Ponadto pod moją opieką jest punkt wsparcia psychoterapeutyczego w Oleszycach, który został utworzony w 2014 r. Do punktu zapraszam wszystkie osoby, które chciałyby skorzystać ze specjalistycznej konsultacji, pomocy, cyklicznego wsparcia. Wszystkie konsultacje oraz cykliczne wsparcie w punkcie wparcia psychoterapeutycznego są bezpłatne dla mieszkańców gminy Oleszyce.

Stawiam również na rozwój osobisty biorąc udział w szkoleniach, które pozwolą mi na lepsze przygotowanie do zawodu psychoterapeuty.
Dzięki współpracy z Centrum Psychoterapii Twoja Perspektywa mam możliwość korzystania ze szkoleń u wybitnych psychoterapeutów, lekarzy, superwizorów, kierowników szkół psychoterapii poznawczo-behawioralnych w Polsce.
Jednym z nich jest szkolenie z „OCD – zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne” u psychiatry/psychoterapeuty/superwizora – dydaktyka psychoterapii poznawczo- behawioralnej dr Anity Bryńskiej- jednej z najbardziej wybitych lekarzy psychiatrów oraz psychoterapeutek poznawczo-behawioralnych w naszym kraju. Dr Anita Bryńska otrzymała jako pierwsza certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego oraz certyfikat nr 2 superwizora psychoterapii poznawczo-behawioralnej w naszym kraju.

dr hab. n. med. Anita Bryńska

W wolnym czasie lubię uprawiać sport i czytać książki. Bieganie i jazda na rowerze są dla mnie świetnym sposobem na odpoczynek, a czytanie książek konstruktywnym sposobem na oderwanie się od rzeczywistości.
Wszystkie działania, w tym profilaktyka w szkołach, prowadzenie punktu wsparcia psychoterapeutycznego, udzielanie wsparcia uczestnikom Domu Seniora w Chotylubiu oraz inne dodatkowe zajęcia prowadzone w ramach Centrum Psychoterapii – Twoja Perspektywa objęte są nadzorem oraz wsparciem Certyfikowanego Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego oraz Certyfikowanego Specjalisty Psychoterapii Uzależnień.