Zadzwoń: 787 766 028

Skontaktuj się z nami

Damian Buczko

Witam Państwa Bardzo Serdecznie

Nazywam się Damian Buczko, aktualnie jestem studentem na kierunku pedagogika resocjalizacyjna na Uniwersytecie Rzeszowskim.

W Centrum Psychoterapii – Twoja Perspektywa zajmuję się szeroko pojętą profilaktyką na terenie powiatu lubaczowskiego, przed wszystkim w szkołach podstawowych oraz ponadpodstawowych. Ponadto pomagam prowadzić punkty wsparcia psychoterapeutycznego, które istnieją w powiecie lubaczowskim od 2014 roku. Obecnie sprawuję opiekę nad punktem wsparcia psychoterapeutycznego w Gminie Stary Dzików.
W związku z tym zapraszam wszystkich mieszkańców Gminy Stary Dzików na bezpłatną konsultację oraz cykliczne wsparcie psychoterapeutyczne.

Obecnie przygotowuje się również do rozpoczęcia nauki w szkole psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym. Już teraz korzystam ze specjalistycznych szkoleń, konferencji oraz superwizji koleżeńskich.

Moim zainteresowaniem objęci są szczególnie pacjenci/klienci, którzy zmagają się z zaburzeniami lękowymi oraz uzależnieniami od istniejących – uzależniających środków psychoaktywnych.

W wolnym czasie lubię pograć amatorsko w szachy, spędzać czas z moją drugą połówką oraz z przyjaciółmi zwiedzając nowe miejsca.

Wszystkie moje działania w ramach Centrum Psychoterapii – Twoja Perspektywa są wykonywane pod nadzorem Certyfikowanego Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego oraz Certyfikowanego Specjalisty Psychoterapii Uzależnień.