Zadzwoń: 787 766 028

Skontaktuj się z nami

Damian Buczko

Witam Państwa Bardzo Serdecznie

Jestem pedagogiem resocjalizacyjnym i student Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie obecnie kształcę się na drugim stopniu pedagogiki resocjalizacyjnej. Z pasją i zaangażowaniem zajmuje się profilaktyką oraz wsparciem psychoterapeutycznym na terenie powiatu lubaczowskiego, zwłaszcza w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Jestem aktywnym członkiem Centrum Psychoterapii – Twoja Perspektywa, gdzie wspieram pacjentów/klientów w radzeniu sobie z różnorodnymi wyzwaniami emocjonalnymi i uzależnieniami.

Obecnie przygotowuje się również do rozpoczęcia nauki w szkole psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Dodatkowo, ukończyłem specjalistyczne szkolenie z zakresu pracy ze sprawcami przemocy, wykorzystując metodologię z Duluth, organizowane przez Fundację na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy „Feniks”.

Moim głównym obszarem działania są osoby stosujący przemoc oraz pacjenci/klienci borykający się z zaburzeniami lękowymi oraz uzależnieniami od substancji psychoaktywnych.

Moje zainteresowania skupiają się także na zgłębianiu wszelakiej literatury psychologicznej i okołopsychologicznej, medytacji, którą praktykuje w wolnym czasie, oraz na grze w szachy i eksploracji nowych miejsc.

Wszystkie moje działania w ramach Centrum Psychoterapii – Twoja Perspektywa są prowadzone pod nadzorem Certyfikowanego Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego oraz Certyfikowanego Specjalisty Psychoterapii Uzależnień.